Hakkımda

Anasayfa » Hakkımda

Bahçeşehir Üniversitesi Psikoloji bölümünü (burslu) olarak bitirdikten sonra Maltepe Üniversitesine devam ederek “Akıl Sağlığı Çalışanlarının İş Doyumu, Öznel İyi Oluş Düzeyleri ve Mesleki Anksiyete Durumlarının İncelenmesi” başlıklı tezimle Klinik Psikoloji Yüksek Lisans Programını başarıyla tamamladım.

Lisans eğitiminden bugüne kadar uzanan süreçte farklı hastane, klinik ve danışmanlık merkezlerinde vaka çalışmalarıma ve süpervizyonlara devam ettim.

Darıca Psikoterapi Enstitüsünde Prof. Dr. Tahir Özakkaş’ın öğrencisi olarak üç yıl süren “Bütüncül Psikoterapi Eğitim ve Süpervizyon” sürecini tamamladım. Farklı kurumlarda seanslarımı sürdürerek; ergen ve yetişkinlerle bireysel terapi ve çift terapilerine devam ettim. Farklı terapötik yaklaşımlar; Dinamik Terapiler, Bilişsel Davranışçı Terapiler, Kısa Süreli Çözüm Odaklı Terapi, Kabul ve Kararlılık Terapisi ve Mizaç Terapisi yelpazesinde eklektik (bütüncül) bir bakış açısıyla çalışmaktayım. Şu anda danışanlarıma online terapi hizmeti vermeye devam etmekteyim.

Daha Fazla Bilgi ve Randevu Almak İçin Beni Arayabilirsiniz: